Πέμπτη, 5 Σεπτεμβρίου 2013

Κλήρωση αγώνων Α κατηγορίας ΕΠΣΚ


1η – 16η Αγωνιστική

Έλατος Ελάτης-Α.Σ. Βελβεντό
Άρης Μαυροπηγής-Απόλλων Ακρινής
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου-Α.Ε. Κοζάνης
Μακεδονικός  Κοζάνης-Α.Ε. Περδίκα
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Εορδαϊκός
Α.Ε. Ελίμειας-Αναγέννηση Εράτυρας
Τιτάν Σερβίων-Μακεδονικός Φούφα
2η – 17η Αγωνιστική
Άρης Μαυροπηγής-Έλατος Ελάτης
Α.Σ. Βελβεντό-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Απόλλων Ακρινής-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Μακεδονικός  Κοζάνης
Α.Ε. Κοζάνης-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Ε. Περδίκα-Α.Ε. Ελίμειας
Εορδαϊκός=Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Εράτυρας-Τιτάν Σερβίων

3η – 18η Αγωνιστική
Έλατος Ελάτης-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου-Άρης Μαυροπηγής
Μακεδονικός  Κοζάνης-Α.Σ. Βελβεντό
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Απόλλων Ακρινής
Α.Ε. Ελίμειας-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Μακεδονικός Φούφα-Α.Ε. Κοζάνης
Τιτάν Σερβίων-Α.Ε. Περδίκα
Εορδαϊκός-Αναγέννηση Εράτυρας

4η – 19η Αγωνιστική
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου    -Έλατος Ελάτης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Μακεδονικός  Κοζάνης
Άρης Μαυροπηγής-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Σ. Βελβεντό-Α.Ε. Ελίμειας
Απόλλων Ακρινής-Μακεδονικός Φούφα
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Τιτάν Σερβίων
Α.Ε. Κοζάνης-Αναγέννηση Εράτυρας
Α.Ε. Περδίκα-Εορδαϊκός

5η – 20η Αγωνιστική
Έλατος Ελάτης-Μακεδονικός  Κοζάνης
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Α.Ε. Ελίμειας-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Φούφα-Άρης Μαυροπηγής
Τιτάν Σερβίων-Α.Σ. Βελβεντό
Αναγέννηση Εράτυρας-Απόλλων Ακρινής
Εορδαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Α.Ε. Κοζάνης-Α.Ε. Περδίκα

6η – 21η Αγωνιστική
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Έλατος Ελάτης
Μακεδονικός  Κοζάνης-Α.Ε. Ελίμειας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου-Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Τιτάν Σερβίων
Άρης Μαυροπηγής-Αναγέννηση Εράτυρας
Α.Σ. Βελβεντό-Εορδαϊκός
Απόλλων Ακρινής-Α.Ε. Περδίκα
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Α.Ε. Κοζάνης

7η – 22η Αγωνιστική
Έλατος Ελάτης-Α.Ε. Ελίμειας
Μακεδονικός Φούφα-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Τιτάν Σερβίων-Μακεδονικός  Κοζάνης
Αναγέννηση Εράτυρας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Εορδαϊκός-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Περδίκα-Άρης Μαυροπηγής
Α.Ε. Κοζάνης-Α.Σ. Βελβεντό
Απόλλων Ακρινής-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

8η – 23η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα-Έλατος Ελάτης
Α.Ε. Ελίμειας-Τιτάν Σερβίων
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Αναγέννηση Εράτυρας
Μακεδονικός  Κοζάνης-Εορδαϊκός
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου-Α.Ε. Περδίκα
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Α.Ε. Κοζάνης
Άρης Μαυροπηγής-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Α.Σ. Βελβεντό-Απόλλων Ακρινής

9η – 24η Αγωνιστική
Έλατος Ελάτης-Τιτάν Σερβίων
Αναγέννηση Εράτυρας-Μακεδονικός Φούφα
Εορδαϊκός-Α.Ε. Ελίμειας
Α.Ε. Περδίκα-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Α.Ε. Κοζάνης-Μακεδονικός  Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Απόλλων Ακρινής-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Σ. Βελβεντό-Άρης Μαυροπηγής

10η – 25η Αγωνιστική
Αναγέννηση Εράτυρας-Έλατος Ελάτης
Τιτάν Σερβίων-Εορδαϊκός
Μακεδονικός Φούφα-Α.Ε. Περδίκα
Α.Ε. Ελίμειας-Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Μακεδονικός  Κοζάνης-Απόλλων Ακρινής
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου-Α.Σ. Βελβεντό
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Άρης Μαυροπηγής

11η – 26η Αγωνιστική
Έλατος Ελάτης-Εορδαϊκός
Α.Ε. Περδίκα-Αναγέννηση Εράτυρας
Α.Ε. Κοζάνης-Τιτάν Σερβίων
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ακρινής-Α.Ε. Ελίμειας
Α.Σ. Βελβεντό-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Άρης Μαυροπηγής-Μακεδονικός  Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
12η – 27η Αγωνιστική
Α.Ε. Περδίκα-Έλατος Ελάτης
Εορδαϊκός-Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Εράτυρας-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Τιτάν Σερβίων-Απόλλων Ακρινής
Μακεδονικός Φούφα-Α.Σ. Βελβεντό
Α.Ε. Ελίμειας-Άρης Μαυροπηγής
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός  Κοζάνης-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

13η – 28η Αγωνιστική
Έλατος Ελάτης-Α.Ε. Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Α.Ε. Περδίκα
Απόλλων Ακρινής-Εορδαϊκός
Α.Σ. Βελβεντό-Αναγέννηση Εράτυρας
Άρης Μαυροπηγής-Τιτάν Σερβίων
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Μακεδονικός Φούφα
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου-Α.Ε. Ελίμειας
Μακεδονικός  Κοζάνης-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

14η – 29η Αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Έλατος Ελάτης
Α.Ε. Κοζάνης-Απόλλων Ακρινής
Α.Ε. Περδίκα-Α.Σ. Βελβεντό
Εορδαϊκός-Άρης Μαυροπηγής
Αναγέννηση Εράτυρας-Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Τιτάν Σερβίων-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός  Κοζάνης
Α.Ε. Ελίμειας-Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

15η – 30η Αγωνιστική
Έλατος Ελάτης-Απόλλων Ακρινής
Α.Σ. Βελβεντό-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Άρης Μαυροπηγής-Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας-Α.Ε. Περδίκα
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου-Εορδαϊκός
Μακεδονικός  Κοζάνης-Αναγέννηση Εράτυρας
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων-Τιτάν Σερβίων
Α.Ε. Ελίμειας-Μακεδονικός Φούφα